Skedina 13 maj 2016

0
SHPËRNDAJE

 

Valencia-Real Sociedad 1
Skenderbeu-Partizani gol gol dhe sherr
Le Havre-Bourg Peronnas 1
Riga FC-Ventspils 2
Charleroi-Kortrijk gola 0-2
Ne sugjerojme, ju vendosni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.