Skena provokuese me Di Kaprion, ja për kë bën tifo Margot Robi

0
SHPËRNDAJE

Karriera e Margot Robi si aktore është në ngjitje të vazhdueshme pas pjesëmarrjes në filmin “Ujku i Wall Street”, ku ka interpretuar bionden seksi dhe provokuese, e cila bën të çmendet Leonardo di Kaprio. Aktorja bukuroshe ka një lidhje të ngushtë me botën e futbollit.

Margot ka lindur në Delbi të Australisë, por ajo është tifoze e zjarrtë e Fulhem, siç ka pranuar edhe vetë në një intervistë të dhënë kohët e fundit. Pavarësisht impenjimeve të shumta, ajo vazhdon ta ndjekë ekipin edhe nga Amerika, aty ku ushtron profesionin e saj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU