Skënderbeu, 1 rikthim i rëndësishëm për sfidën ndaj Laçit

0
SHPËRNDAJE


Për sfidën e kampionatit ka një lajm të mirë për Dajën, që do të ketë gati Liridon Latifin, i cili e shleu pezullimin prej kartonëve me dibranët.
Skënderbeu fitoi dje me Korabin, edhe pse për penalltinë e akorduar në favor të tyre do të ketë polemika këto ditë.

Loja e kampionëve ka lënë për të dëshiruar dhe rikthimi i Latifit mund të përmirësojë lojën e korçarëve që vuajnë shumë në gjetjen e golit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.