Skënderbeu afron “yllin” e Hajvalisë

0
SHPËRNDAJE

da luz skenderbeuSergio Junior do jetë lojtari më i ri i Skënderbeut. Korçarët kanë arritur akordin me sulmuesin, i cili të hënën pritet që t’i bashkohet grupit në stërvitje.

Edhe pse lojtari kishte një kontratë me Hajvalinë edhe për gjashtë muaj, ai ka gjetur mirëkuptimin e skuadrës kosovare që e ka lënë të lirë lojtarin.

Braziliani luan si sulmues i dytë dhe drejtuesit bardhekuq e kanë “piketuar” mënjëherë pas sezonit të shkëlqyer që zhvilloi me Hajvalinë në Kosovë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.