Skënderbeu-Beshiktash, shiten 4500 bileta për 48 orë

0
SHPËRNDAJE

imageEuropa League/ Kanë filluar të shiten me intensitet biletat për ndeshjen Skënderbeu-Beshiktash e cila do të luhet në “Elbasan Arena”. Tifozët po shfaqin interes për debutimin e Skënderbeut në fazën e grupeve të Europa League. Klubi korçar ka njoftuar mesditën e sotme se në 48 orët e para janë shitur më shumë se 4500 bileta, ndërsa kapaciteti maksimal i “Elbasan Arenës” është pak më shumë se 12 mijë.
image
Takimi do të luhet të enjten në orën 21:05 dhe pritet që të ketë më shumë inters nga tifozeria, ndërsa të shumtë do të jenë edhe tifozët nga Stambolli. Çmimet e biletave nisin nga 400 deri tea to pas portave e deri në 8000 lekë në tribunën vip.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.