Skënderbeu/ Braziliani Lima jashtë listës bardhekuqe

0
SHPËRNDAJE

skenderbeu

Lima duket se do të jetë një ndër lojtarët e sakrifikuar te Skenderbeu ndër ata që do të thirren për takimin e Champions League kundër Crusaders. Braziliani flitej prej kohësh se nuk preferohej nga trajneri Mirel Josa dhe fakti se nuk është në listën e Ligës së Kampioneve, tregon se nuk është në planet e klubit dhe trajnerit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.