Skenderbeu dhe Teuta e nisin mbarë

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu e nisë me fitore ndaj Flamurtari , Korcarët kalojnë mjaftë shpejtë në avantazh me anë të Lilaj me penallti në të dyten Muzaka i ardhur nga stoli dyfishon rezultatin në 2-0 , duke i dhënë 3 piket Skenderbeut. .
Ft
Skenderbeu 2-0 Flamurtari
Shenues Lilaj , Muzaka
Teuta , nuk falë në “NikoDovana” duke e nisur mbarë me një fitore 2-1 ndaj Luftetari , të tregolat u shënuan në pjesen e dyte fillimishtë Lena con shifrat ne 1-0 , ne min e 85 Ardit Shehaj dyfishon rezultatin në 2-0 , ndersa për Gjirokasteritet golin e vetem e ka shënuar Kristal Abazaj
Ft
Teuta 2-1 Luftetari
Shënues Lena , Shehaj / Abazaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.