Skënderbeu do 20-vjeçarin e Lacios

0
SHPËRNDAJE

matiaSimone Matia, qendërmbrojtësi 20 vjeçar i të rinjëve të Lacios mund të huazohet te skuadra e Skënderbeut.

Lajmi vjen nga Italia, dhe është lalaziosiamonoi.it ajo që raporton diçka të tillë.

Për mbrojtësin interesohen edhe Viçenza e Komo, ndërkohë që korçarët gjithashtu kanë kërkuar huazimin e qendërmbrojtësit të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.