Skënderbeu, dy blerje “big” si dhuratë për…

0
SHPËRNDAJE

Xhejms Adenji dhe Ardjan Takaj
Xhejms Adenji dhe Ardjan Takaj

Skuadra e Skënderbeut njihe tashmë si një realitet i bukur për futbollin shqiptar. Pavarësisht akuzave të fundit deri tani të pa faktuara, në aspektin financiar kuqebardhët qendrojnë hapa larg ekipeve të tjerë në vendin tonë.Takaj3

Merkato ka filluar voluminoze dhe afrimet janë pozitive që tani. Ndërkohë që Minuta90.com zbulon faktin se presidenti Takaj dhe Stafi i Skënderbeut po punojnë seriozisht për 2 blerje të mëdha. Bëhet fjal për lojtarë me CV të pasur, të cilët do të bëhen konkret vetëm në momentin që edhe KAS do të japi vendimin final që pritet të jetë pozitiv ndaj Skënderbeut. Duke qenë 200% të sigurtë pas këtij vendimi, drejtuesit kuqebardhë do të hapin thesin për të bërë dy blerje të mëdha. Presim dhe shohim pak kohë, për të mësuar emrat e dy lojtarëve në fjal që për momentin mbeten misterioz. Por sigurisht, në Korcë kanë filluar të kenë ankth./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.