Skënderbeu e “bën rrugë”, thyhet edhe nga Duisburgu

0
SHPËRNDAJE

Sken2
Nga ndeshja Skenderbeu-Duisburg 0-1

Skënderbeu ka shënuar edhe humbjen e pestë në testet e luajtura (vetëm 1 fitore në 6 takime) gjatë fazës përgatitore në Austri. Sot në Tirol përballë kampionëve të Shqipërisë kanë qenë gjermanët e Duisburgut, të cilët militojnë në Bundesligën 2 dhe që fituan minimalisht 1-0 me gol të Martin Dausch.

skenPër skuadrën e Josës duhet thënë një paraqitje e mirë, ndërkohë që nuk duhet harruar se luan thuajse çdo ditë ndeshje, gjë që ndikon disi në lodhjen e lojtarëve.
Filliimisht, korçarët kanë zbritur në fushë me këtë formacion: Shehi, Ademir, Osmani, Arapi, Abazi, Nimaga, Dema, Berisha, Progni, Romulo, Lima.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.