Skenderbeu firmos me ish mbrojtësin e kombetares

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu ka bërë goditjen e radhes në merkato teksa ka firmosur me ish mbrojtesin e kombetares Fidan Aliti,raporton “PanoramaSport”

Me afrimin e Alitit Skenderbeu kompleton repartin e mbrojtjes pasi lojtari në fjalë luan shumë mirë ë të treja pozicionet.

Aliti  ka nje Cv te pasur pasi ka luajtur në Zvicër me Luzernën si dhe Sherif Tiraspolin në Moldavi dhe sezonin e fundit ka qenë pjesë e Slaven Belupos në Kroaci.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.