“Skenderbeu fton tifozat ndaj ,Dinamos te mbështesim Ujqerit”

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu luan ndeshjen e kthimit ndaj Dinamos se Zagrebit ne Elbasan Arena ne 24 Gushte.
Ne ndeshjen e pare te luajtur ne Zagreb ne 17 Gushtë ku Korcaret moren barazime me vlera 1-1 qe i rrite shancet per kalimin ne grupet e Europa league.

Per te kalur ne grupe duhet dhe ndihma e tifozave , ku drejtuesit e Skenderbeut i kane kerkuar tifozave permese nje postimi ne “facebook” qe te jene me te shumtë ne numer per te mbështetur “Ujqeritet”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.