Miqësoret e Skënderbeut, si filmat e kinemasë

0
SHPËRNDAJE

skenderbeu

Korçarët e drejtuar nga Mirel Josa kanë zhvilluar sot ndeshjen e fundit miqësore të turit të tyre përgatitor në Austri. Skënderbeu është përballur me kampionët në fuqi të Ukrainës, Dinamon e Kievit dhe janë mposhtur me rezultatin 3-0.

Një ndeshje e dobët nga ana e korçarëve, të cilët e mbyllin këtë tur miqësoresh jo në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe pas këtij takimi do të rikthehen në Korçë për përgatitjet e fundit në prag të ndeshjes së Champions League. Miqësoret e Skënderbeut duken si një film kinemaje që dihet fillimi dhe fundi i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.