Skënderbeu i plotë, pritet fitorja

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Skënderbeut po kalon një moment të mirë me dy fitore rradhazi. Kjo pasi i takon pikëve, por në lojë ekipi ende s’po bind trajnerin Daja, i cili mësohet se ka kërkuar maksimumin nga skuadra e tij. Ndërkohë që grupi tashmë është i plotë dhe konkurrenca shtohet në ekip. Nimanga, Latifi dhe Gavazaj janë në dispozicion të stafit teknik. Ndërkohë edhe Salihi do ta nis nga fillimi sfidën e rradhës ndaj Lacit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.