Skënderbeu mbërrin në Moldavi

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Skënderbeut ka mbërritur në Moldavi, teksa është akomoduar në Hotel “Jumbo”. Kushtet janë mjaft të mira, dhe ekipi tashmë ka gjetur qetësinë e duhur. Sot në oren 18:30 trajneri Mirel Josa do të japë intervistën e parë në tokën moldave, dhe më pas në orën 19:00 ekipi do të zhvillojë seancën e fundit stërvitore përpara sfidës me Milsami Orhei të vlefshme për turin e tretë në Champions League

S'KA KOMENTE

Comments are closed.