Skënderbeu mbyll përgatitjet, një mungesë e madhe ndaj Teutës

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Skënderbeut ka kryer seancën e fundit stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e javës së 25-të ndaj Teutës së Durrësit. Ndaj durrsakëve do të rikthehet mbrojtësi Bajram Jashanica i cili mungoi në transfertën e Laçit pas kartonit të kuq të marrë në Ballsh. Kështu ai do te jete gati për trajnerin Mirel Josa.image E vetmja mungesë do të jetë ajo e Bakary Nimaga, futbollisti nga Mali edhe sot është stërvitur veçmas grupit dhe do të jetë një mungesë e sigurtë ndaj Teutës. 22-vjeçari do të bashkohet me grupin ditën e enjte dhe do të jetë i gatshëm për supersidën ndaj Partizanit në transfertë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.