Skenderbeu mbyllë merkaton me një sulmues Cek

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu ka zyrtarizuar sulmuesin Cek , Martin Nespor i cili ka nje cv te pasur pasi ka luajtur me ekipe si Mlada Boleslav , Sparta Prague etj.

Me afrimin e Nespor Skënderbeu ploteson dhe dëshirën e fundit të trajnerit Ilir Daja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.