Skënderbeu me dy mungesa ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE


Nën urdhrat e trajnerit Agostineli nuk do të jenë dy lojtarë për shkak dëmtimesh, por alternativat nuk mungojnë.

Sa i takon atyre që mungojnë, bëhet fjalë për mbrojtësin kroat Marko Radas dhe mesfushorin Argjend Mustafa.

Nesër luhet supersfida e javës së 18-të të Kategorisë Superiore, teksa korçarët në këtë sfidë do kërkojnë me çdo kusht fitoren pas humbjes në Kukës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.