Skënderbeu me shërbim shëndetësor të siguruar

0
SHPËRNDAJE

11232230_883995818304807_7464499337298200448_n
Shehi gjatë vizitës

Vazhdojnë lajmet e mira te klubi korçar. Pas disa afrimeve të rëndësishme, klubi i futbollit Skënderbeu njofton që tashmë është lidhur kontrata me spitalin Italo-Shqiptar “Salus” që do të jetë sponsori mjekësor i kampioneve. Stafi i “Salus” ka qënë i pranishëm të enjten në Korçë për të kryer analizat mjekësore të futbollistëve dhe do të mbulojë të gjitha nevojat mjekësore të ekipit gjatë sezonit 2015-2016.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.