Skënderbeu mendon për Gomes

0
SHPËRNDAJE

Filipe Gomes
Filipe Gomes

Ish-futbollisti i Partizanit, Filipe Gomes, i cili është edhe një nga të preferuarit e trajnerit Andrea Agostineli, tashmë në drejtim të Skënderbeut, duket se është një tjetër shënjestër e kampionëv të Shqipërisë.

Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit
Agostinelli dhe Torasa ne stervitjen e Partizanit

Lojtari është në planet e Venezia në Italia, por duket se Skënderbeu e shikon si ideal përkrah Lilajt në qendër të mesfushës. Ndërkohë që edhe Kukësi ka tentativa për ta afruar lojtarin në gjirin e tij. E ardhmja e Gomes është ende e mistershme. Të presim dhe shohim cfarë do të ngjaj./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.