Skënderbeu merr një brazilian për mesfushën (Video)

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Dhe pse ditën e mërkurë do të luajë një sfidë tjetër delikate përballë Dinamos së Zagrebit, ekipi i Skënderbeut mendon edhe për merkaton. Drejtuesit e klubit korçar kanë bërë një tjetër goditje në merkato, teksa kanë arritur të transferojnë mesfushorin brazilian, Djair Veiga Francisco Junior. Lojtari ka qënë pjesë e ekipit brazilian Coritiba, dhe do të veshë fanellën bardhekuq për sezonin e ri. Djair Veiga do të nënshkruajë me ekipin e Skënderbeut një kontratë 1-vjeçare, teksa pritet të bashkohet me ekipin ditën e mërkurë.

Video e lojtarit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.