Skënderbeu nderon maksimalisht Bledi Shkëmbin

0
SHPËRNDAJE

13933568_10154257300312254_1513772176_n
Fanella e Shkëmbit

Klubi i Skënderbeut të Korcës ka ndërmarrë një vendim mjaft të rrallë për futbollin tonë por të përhapur në klubet më të mëdha botërore, atë të tërheqjes së numrit të lojtarit më emblematik të klubit. E në Korce ky nuk mund të jetë tjetër kush përvec kapitenit dhe kampionit të shumëfishtë, Bledi Shkëmbi. E përditshmja Sport Ekspres bën të ditur se fanella me numër 10 e Skënderbeut do të tërhiqet përfundimisht në shenjë respekti për kontributin e tij të shquar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.