Skënderbeu ndryshon liston në UEFA. Largon mesfushorin

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu po bëhet gati për ndeshjen e turit të dytë të Europa League ndaj Kairat Almati, ndërkohë që në listën e dorëzuar në UEFA ka një një ndryshim.

Korçarët kanë liruar një vend dhe për dy sfidat e turit të dytë është lënë jashtë durrsaku Nazmi Gripshi, që u ble në janar te skuadra e Teutës.

Me shumë gjasa kjo ka ndodhur për shkak se Skënderbeu do të tentojë të përfshijë në listë ndonjë sulmues dhe alternativa më e mundshme është ajo e Ali Soue, sulmuesit nga Gambia që pritet të vijë si i huazuar te korçarët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.