Skënderbeu në formulën S-P

0
SHPËRNDAJE

 

skenderbeuSkuadra e Skënderbeut, sipas asaj që raporton SportEkspres, ditën e mërkurë, gjatë një ndeshje kontrolli brenda grupit ka pasur sinjale pozitive nga reparti sulmues. Kështu Hamdi Salihid dhe Sebino Plaku kanë shpërthyer edhe pse në një ndeshje kontrolli duke shënuar nga një triplet për kokë. Duket se sulmi kuqebardhë mund të përbëhet nga formula S-P (Salihi – Plaku) në vazhdimësinë e kampionatit, edhe pse konkurrenca në kampin kuqebardhë është shumë e madhe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.