Skënderbeu në heshtje për shtyp

0
SHPËRNDAJE

Mirel Josa
Mirel Josa

Pas ndeshjes ndaj Lacit trajneri Mirel Josa, ka bërë të ditur se skuadra është në heshtje për shtyp dhe se do të jetë ai që do të flas në emër të të gjithë ekipit. Të gjendur përpara një ndeshje të vështirë ndaj Tiranës, tashmë kampionët e Shqipërisë kërkojnë të mos krijojnë debate medatike dhe për këtë arsye kanë vendosur heshtje për shtyp. Humbja e papritur me Tërbunin, gjithashtu edhe eliminimi disi i paralajmëruar apo detyruar nga kupa, kanë krijuar një gjendje të keqe psikologjike tek korcarët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.