Skënderbeu nis përgatitjet anti Laçi

0
SHPËRNDAJE

Pas zhgënjimit të madh që ekipi i Skënderbeut bëri me humbjen ndaj Tërbunit, duket se këtë herë e kanë marrë më shumë seriozisht dhe pa nënvlerësime ndeshjen ndaj Laçit.

Faqa zyrtare e Skënderbeut ka publikuar foto të stërvitjes të futbollistëve korçarë duke u përpjekur të rimarin veten.

Ndeshja me Laçin është ndeshja e dytë gjysëm finale në kupën e Shqipërisë.

skenderbeu

skenderbeu 1

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.