Skënderbeu nuk ka frena në merkato!

0
SHPËRNDAJE

Sipas SuperLiga Shqipare kapiteni i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani, ka gjetur akordin me kampionët shqiptar. Hasani është një lojtar me CV të pasur dhe konsiderohet një blerje me shumë vlera nëse akordi bëhet realitet. Por sigurisht duke qenë idhulli i tifozerisë dhe Shkëndijës, s’do të jetë e lehtë për Skënderbeut t’ja rrëmbejë atë tetovarëve.

 

Ndërkohë që miqësoret e Skënderbeut kanë ndryshuar.

Ja lista e plote e ndeshje miqesore: 

29 qershor 2016, Ora 17:00 / K.F Skenderbeu-HNK Rijeka

3 Korrik 2016 / K.F Skenderbeu-Qarabach

5 Korrik 2016 / K.F Skenderbeu-Maccabi Tel Aviv

S'KA KOMENTE

Comments are closed.