Skënderbeu pas pasuesit të sulmuesit Hamdi Salihi

0
SHPËRNDAJE

Haris Hanxhiç është sulmuesi që pritet t’i bashkohet Skënderbeut në merkaton e verës.

Hanxhiç ka qenë pjesë e Debreçenit dhe Rijekës, një trasferim tek Skënderbeu do të përforconte dhe më shumë Skënderbeun në fazën e sulmit.

Gjithashtu, Hanxhiç do të ishte një pasardhës i denjë i sulmuesit shkodran, Hamdi Salihi. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.