Skenderbeu pas sulmuesit të Levskit

0
SHPËRNDAJE

Kalendari i ngjeshur deri në dhjetor dhe mungesa e një bomberi ka detyruar drejtuesit Korcar të hidhen në sulmë për të afruar një sulmues.

Sipas asajtë që shkruan “SportEkspres” Skenderbeu ka berë nje ofertë 150 mije €euro per sulmuesin 21 vjecar te Levskit të Sofies Babatunde Adeniji .

Babatunde Adeniji sezonin e fundit në kampionatë ka shenuar 9 gola dhe ka dhenë 7 asistë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.