Skënderbeu përgatit një tjetër shitje

0
SHPËRNDAJE

Xhejms mund të largohet nga Skënderbeu. Minuta90.com zbulon se prej kohësh drejtuesit e Skënderbeut kanë nisur negociatat me një skuadër të huaj. Emri i sa ende nuk bëhet i ditur, por pritet që nga dita në ditë Xhejms të largohet për të vazhduar karrierën diku jashtë Shqipërisë dhe korcarët të shëndoshin sërish arkat e klubit.

skenderbeu

Kujtojmë që Xhejms erdhi tek kampionët e Shqipërisë nga skuadra e Lacit. Ai hapat e para në futbollin tonë i ka hedhur në Ballsh tek Bylis.

SkenderbeuXhejms në sezonin e shkuar nuk ka qenë në lartësinë e kërkuar, të paktën atë që jemi mësuar ta shikojmë në Lac, por mesa duket as ky fakt se ka penguar klubin kuqebardhë të reklamoj lojtarin e tij për ta shitur më pas./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.