Skënderbeu pezullon Sebino Plakun

0
SHPËRNDAJE

12744267_962022097217371_8734049859525040291_nPas përplasjeve midis sulmuesit Sebino Plaku dhe tranerit Mirel Josa, sot ka ardhur edhe vendimi i presidentit Ardjan Takaj. Lojtari është pezulluar pa afat dhe kjo masë i është komunikuar atij nga trajneri Josa. Si rrjedhojë Plaku nuk është stërvitur me skuadrën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.