Skënderbeu “piketon” dy lojtarë

0
SHPËRNDAJE

14425475_1129724047065315_5044553243034157614_o

Presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj ishte dje në Kosovë ku ndoqi ndeshjen midis Trepçës 89’ dhe Gjilanit.

Korçarët kanë të huazuar te klubi nga Mitrovica sulmuesin Oto Xhon, si dhe Boniface, i cili u stërvit gjatë verës me kampionët, që po aktivizohet tashmë në Superligën e Kosovës, jo si i huazuar.

Burime të sigurta të minuta90.com konfirmojnë se, Skënderbeu pritet që në janar të afrojë njërin prej këtyre lojtarëve, ndoshta edhe të dy dhe për këtë Takaj e Fakiç, që i kanë marrëdhëniet me klubin nga Mitrovica shumë të mira, i kanë parë nga afër dy sulmuesit nigerianë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.