Skënderbeu, sot mbërrijnë dy “bomberat” Salihi-Hristov

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipini Skënderbeut do të vijojë menjëherë seancat stërvitore edhe pas mbërritjes nga Austria. Seanca e rradhës do të jetë në orën 18:00 në stadiumin “Skënderbeu”. Në stërvitjen e sotme pritet që nën urdhërat e trajnerit Josa të vihen edhe dy sulmuesit më të rinj të korçarëve, Hamdi Salihi dhe sulmuesi bullgar Ventsislav Hristov. Të dy sulmuesit do të jenë pjesë e ekipit për në Champions.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.