Skënderbeu reagon ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE

partizani-skenderbeuMe anë të një video-montazhi skuadra e Skënderbeut ka reaguar në facebook. Në këtë video janë reklamuar të gjitha rastet ku sipas Skënderbeut në përballjet direkte është avantazhuar në vendimet arbitrare skuadra e Partizanit.
K.F Skënderbeu Korçë

Kush është viktima dhe kush hiqet…!!

Një video e shpejtë ku janë mbledhur disa raste flagrante në përballjet direkte ndaj Partizanit gjate sezonit te kaluar, per te mos shkuar me tej ku gjate sezonit 2014-15 ne ndeshjen e mbyllur pa gola ne “Niko Dovana” gjyqtari Kridens Meta anulloi nje gol mese te rregullt duke i mohuar fitoren “Ujqerve”. Penallti të padhëna në favorin tonë, penallti “fantazëm” për kundërshtarin, gola të anulluar për Skënderbeun si dhe ndërhyrje makabre të kundërshtarit pa u ndëshkuar!! E mbyllim ketu kete kapitull, fokusohemi tek ndeshja e radhes, Flamurtari-Skenderbeu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.