Skënderbeu sqaron të ardhmen e Osmanit

0
SHPËRNDAJE

11230842_883400865030969_7298959962796837385_n-658x658Ditën e sotme u përfol se Tefik Osmani ka arritur akordin me Kukësin por nuk ka vonuar reagimi i klubit korçar që zbulon se me qendërmmbrojtësin është rinovuar prej kohësh kontrata.

“Larg shakasë, na vjen keq që media e shkruar vazhdon të bëjë merkaton e klubit tonë pavarësisht se kemi reaguar disa herë në lidhje me këtë çështje.Për të mbyllur njëhere e mirë ‘çështjen’ Osmani që disa gazetarë të flejnë të qetë. Tefik Osmani është lojtari i parë që ka rinovuar për klubin dhe aktualisht është nën kontratë. ‪#‎JemiSkënderbeu”, shkruhet në postimin e bërë në faqen zyrtare nga klubi i Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.