Skënderbeu starton më 31 Korrik

0
SHPËRNDAJE

Ndeshja e futbollit, Tirana-Skenderbeu i Korces, 1-2, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin "Selman Stermasi, ne Kruje./r/n/r/nAlbanian Super League football match Tirana vs Skenderbeu of Korca, 1-2 at the "Selman Stermasi" stadium in Tirana.
Ndeshja e futbollit, Tirana-Skenderbeu i Korces, 1-2, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi, ne Kruje. /r/n/r/nAlbanian Super League football match Tirana vs Skenderbeu of Korca, 1-2 at the “Selman Stermasi” stadium in Tirana.sken

Skuadra e Skënderbeut pas mbledhjes së djeshme, ka vendosur me stafin drejtues t’i komunikojnë lojtarëve disa ditë pushim duke pasur parasysh faktin se ekipi pas dënimit nga UEFA nuk do të marrë pjesë në Champions League.

Lojtarëve i është garantuar vazhdimësia dhe serioziteti në kampionat dhe në Kupën e Shqipërisë për sezonin e ri futbollisti 2016-2017. Ata kanë marrë garanci nga presidenca dhe nuk ka asnjë vend për panik. Tashmë Skënderbeu ka një motivim më shumë për të treguar edhe në sezonin e ri forcën e tij në kampionat, pasi duket se në një farë mënyrë skuadrat e tjera apo tifozeritë po gëzojnë për këtë dënim nga UEFA.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.