Skënderbeu, Takaj kundër Agostinelit

0
SHPËRNDAJE

Ardjan Takaj
Ardjan Takaj

Sipas gazetës SportEkspres presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj, pritet të prezantoj një tjetër goditje. Ndërkohë që pak ditë më parë trajneri italian Andra Agostineli kishte bërë të ditur se grupi i lojtarëve është i plotësuar dhe nuk nevojiten më afrime të tjera. Por me sa duket presidenti i kampionëve nuk kërkon të ndalet. Lojtari i ri që do të afrohet pritet të jetë në repartin difensiv./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.