Skënderbeu, të gjithë janë të lumtur për Salihin

0
SHPËRNDAJE

Afrimi i sulmuesit të kombëtares së Shqiprisë, Hamdi Salihi, në radhët e kampionëve të Skënderbeut, duket se ka kthyer buzëqeshjen në kampin kuqebardhë. Në foto shikohet presidenti Ardjan Takaj së bashku me donatorin Arlind Boshku. Ata shfaqen të qeshur dhe normalisht jo vetëm lajmet në merkato, por edhe shorti i ka kënaqur drejtuesit bardhekuq. Ky lajmë ka gëzuar pa masë edhe fansët kuqebardhë.

11426724_10203979555275606_4129231030472857194_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.