Skënderbeu tenton emra “big”

1
SHPËRNDAJE

mustafa skenderbeuSigurisht emrat në zyrën e Skënderbeut janë bombastik. Ato s’mund të zbulohen mënjeherë, por burime pranë klubit korcar bëjnë të ditur se lakohen lojtarë me petkun e kombëtares së Shqipërisë si Odise Roshi, Andi Lila apo edhe të tjerë si Valdet Rama dhe Jurgen Gjasula. Por edhe lojtarët e huaj që po tentohen të afrohen në rradhët e kuqebardhëve, janë vërtetë kualitativ. Merkato e kampionëve të Shqipërisë pritet të jetë e bujshme, kur dhe rinovimi i Salihit është celësi për portën e hapur të afrimeve të presidentit Ardjan Takaj, një njohës i mirë i merkatos shqiptare dhe jo vetëm./Minuta90.com

1 KOMENT

Comments are closed.