Skënderbeu – Tërbuni, klubi korçar nxjerr në shitje biletat

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Dalin në treg biletat e ndeshjes Skënderbeu-Tërbuni Diten e shtune, 16 prill, ora 19:00 ne stadiumin “Skenderbeu” do te zhvillohet ndeshja e javes se 30-te te Kategorise Superiore ndaj Terbunit te Pukes.nNdërkohë kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes. Fitorja është detyrim ne keto momente dhe mbështetja për skuadrën nuk duhet të mungojë.

imageMë poshtë mund të gjeni çmimet e bilatave për sfidën e së dielës.

GOLD A dhe B – 1000 Lekë të reja

Tribuna A dhe B (Anësore) – 300 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Për tifozerine mike, çmimi i biletës është 200 Lekë të reja!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.