Skënderbeu – Tirana formacionet

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu dhe Tirana përballen në Korçë në sfidën e javës së 16-të.

Të dy trajnerët, Agostineli dhe Josa kanë hedhur këto formacione në sfidën që do të startojë në orën 17:00.

skenderbeu

tirama

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.