Skënderbeu udhëton me një mik që s’i ndahet, zbuloni kush ka zbritur me ekipin në Beograd

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu në aeroport

S’kishte si të ndodhte ndryshe. Një mik i veçantë ka udhëtuar me ekipin e Skënderbeut drejt Beogradit me avion ditën e sotme.

Ka lënë punët e përditshme, por e di shumë mirë se kjo ndeshje në Beograd është shumë e rëndësishme për Korcën që ai drejton, raporton newsport.al.

Eshtë kryetari I Bashkisë së Korcës Sotiraq Filo që është fotografuar nga fotografët serbë dhe gjendet tashmë në Beograd, për të ndjekur suksesin e ekipit të qytetit të tij në Serbi.

Dhe në fakt dihet, Sotiraq Filo, kryetari I Bashkisë së Korçës, është një fans shumë I madh I Skënderbeut, dhe e ndjek këtë ekip në çdo udhëtim, raporton newsport.al.

Sotiraq Filo (m) dhe Ardjan Takaj (d)

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.