Skënderbeu/ Zbulohet formacioni. Ka disa ndryshime nga ndeshja e parë

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Kalimi me sukses i Mlada Boleslava prej Skënderbeut është një mision shumë i rëndësishëm, pasi do t’i sillte klubit korçar të ardhura të rëndësishme, plot 245 mijë euro.

Trajneri Daja është duke menduar për formacionin që do të hedhë në fushë nga minuta e parë të enjten dhe pritet të ketë ndryshime nga ndeshja e parë në Çeki.

Me përmirësimin e gjendjes së Xhejms, sulmi me shumë mundësi do ti besohet nigerianit, por Plaku mbetet në pole dhe është i gatshëm. Ndërkohë ka edhe një lëvizje tjetër në mesfushë, me Takun që i liron vendin Gavazajt.

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Radas, Jashanica, Mici, Osmani, Lilaj, Nimaga, Gavazaj, Latifi, Xhejms

S'KA KOMENTE

Comments are closed.