Skënderbeu zyrtarizon afrimet e radhës

0
SHPËRNDAJE

malaj skenderbeuArgjend Malaj dhe Hektor Idrizaj janë zyrtarisht lojtar të Skënderbeut, teksa të dy lojtarët janë prezantuar sot nga klubi korçar.

Me anë të faqes zyrtare ne facebook, njoftohet se të dy lojtarët kanë nënshkruar kontrata 3 vjeçare me Skënderbeun.

Malaj vjen nga Tirana ku luan prej dy sezonesh, ndërsa Idrizaj ka lënë Vlorën prej disa ditësh, për t’iu bashkangjitur kampionëve në fuqi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.