Skënderbeu zyrtarizon blerjen e parë

0
SHPËRNDAJE


Skënderbeu luan një ndeshje të vështirë ndaj Partizanit në mesjavë, ndërkohë për pjesën tjetër të sezonit stafi teknik do të ketë të në dispozicion edhe Amir Bilalin.

Korçarët arritën marrëveshjen me klubin e Bylisit që në verë për kalimin e Ardit Hoxhajt dhe Bilalit, me këtë të fundit që do i bashkëngjitej Skënderbeut në janar.

Të premten Bilali luajti ndeshjen e fundit te Bylisi, ndërsa tani do bëhet gati të nise një eksperiencë të re në Superiore me ekipin kampion në fuqi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.