Skënderbeu zyrtarizon brazilianin

0
SHPËRNDAJE

serxhio zhuniorSerxhio Zhunior është zyrtarisht lojtar i Skënderbeut, dhe lajmi bëhet i ditur nga klubi korçar që në faqen zyrtare në “Facebook” shkruan:

“Serxhio Zhunior ka arritur akordin me drejtuesit dhe sot ka firmosur zyrtarisht për klubin. Në praninë e menaxherit të tij dhe shefit të klubit, Ilirjan Përmeti, Sergio ka nënshkruar kontratën që e lidh me klubin tonë për 3 vitet e ardhshme. ‪#‎JemiSkënderbeu”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.