Skenderbeu zyrtarizon Fidan Alitin

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu ka zyrtarizuar ish mbrojtesin e kombetares Fidan Aliti.

Aliti sezonin e fundit ka qen pjes e Slaven Belupo.

Njoftimi i Skenderbeut

📝 | Fidan Aliti zyrtarisht bardhekuq

Klubi ka arritur të mbyllë në kohë dhe marrëveshjen me mbrojtësin Shqiptar Fidan Aliti. 23 vjeçari i cili ka luajtur sezonin e fundit me Slaven Belupo në Kroaci ka firmosur kontratën me klubin dhe do i bashkohet nesër ekipit në stërvitje. #WelcomeAliti

S'KA KOMENTE

Comments are closed.