“Skenderbeu zyrtarizone Demte”

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu ka zyrtarizuar afrimin e funditë në merkato mesfushorinë e ardhurë nga Etiopia Beneyam Demte .

Demte pak dite me pare zbarkoje ne Shqiperi , ku per pake dite u stervitë me Kukesin , por “zotesia” e drejtuesve te Skenderbeutë arriten ta bindin te firmos per ta.

Demte shihetë si nje lojtare me te ardhmen pasi dhe vete mosha e tij e garanton kte gje .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.