Skuadra e madhe italiane 5 milionë euro për Rashicën

0
SHPËRNDAJE

Milot Rashica duke festuar një gol
Milot Rashica duke festuar një gol

Skuadra italiane, Napoli është duke u interesuar për futbollistin kosovar të Vitesses, Milot Rashica, shkruan Sport Mediaset.

Rashica është duke shkëlqyer këtë edicion në Holandë, duke zgjuar kështu interesimin e shumë skuadrave.

NapoliNapoli për shërbimet e tij do të ofrojë 5 milionë euro dhe ai shihet si lojtarë i të ardhmes. /Express

S'KA KOMENTE

Comments are closed.