Sky – El Shaarawy pranë Monacos

0
SHPËRNDAJE

stephan

Sipas Sky Sport, klubi francez i Monacos po mendon për Stephan El Shaarawy-n si zëvëndësues të Ferreira Carrascos i cili u shit te Atletico Madrid. Nga informacionet e deritanishme duket se tratativat po ecin shumë mirë midis dy klubeve.

Me shitjen e El Shaarawy-t do të hapeshin horizonte të reja në merkaton e Milanit. Dy skuadrat janë pranë gjetjes së një akordi dhe në orët e ardshme priten të reja nga Franca, gjithsesi duket se tratativa është në një fazë të avancuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.